ثبت سفارش

هویت بصری

 

طراحی لوگو: برای شروع یک برند جدید، طراحی یک لوگوی شناخته شده و منحصر به فرد بسیار حائز اهمیت است. برندیو با توجه به نیاز شما، لوگویی را طراحی می‌کند که با استفاده از آن می‌توانید در بین رقبای خود متمایز شوید.

 

 

  1. هویت بصری برند: هویت بصری برند شامل مجموعه‌ای از المان‌های گرافیکی است که برای نمایش برند استفاده می‌شود. برندیو با طراحی هویت بصری شما، برند شما را به نحوی طراحی می‌کند که از بین رقبای خود برجسته شود.

  2.  

 

هویت بصری یک مجموعه از عناصر بصری است که به منظور شناسایی یک برند، شرکت، سازمان یا موسسه ایجاد می شود. این عناصر شامل لوگو، رنگ ها، فونت ها، الگوها، تصاویر و اجزای دیگری هستند که به صورت یکپارچه و هماهنگ طراحی شده اند تا باعث شناسایی آن برند در ذهن مخاطبان شود.

هویت بصری در اصل یک نمایش بصری است که به مخاطبان انتقال می دهد که این برند چه کسی است، چه چیزی را نماینده می کند و چه مقدار اعتبار دارد. این هویت بصری در تمامی مواد تبلیغاتی، وبسایت، محصولات، بسته بندی، کارت ویزیت و... قابل استفاده است و باعث شناسایی آسان و بهتر برند در میان مخاطبان می شود.

طراحی هویت بصری به عنوان یکی از اولین و مهمترین مراحل برندسازی بسیار مهم است و در صورت طراحی حرفه‌ای، باعث ایجاد یک تصویر مثبت و قابل اعتماد در ذهن مخاطبان خواهد شد.